Medarbetare

Affärsområden

Mats Andersson / Affärsområdeschef Väst
TELEFON 018 – 18 40 06 / mats.andersson@markona.se

Johan Sjögren / tf Affärsområdeschef Öst
TELEFON 018 – 18 40 21 / johan.sjogren@markona.se

Mats Björkryd / Affärsområdeschef Drift
TELEFON 018 – 18 40 51 / mats.bjorkryd@markona.se

Stödfunktioner

Stefan Sjögren / Kalkylchef & Kvalitet- och miljöchef  
TELEFON 018 – 18 40 54 / stefan.sjogren@markona.se

Elisabeth Löthman / Inköpare
TELEFON 018 – 18 40 60 / elisabeth.lothman@markona.se

Maria Andersson / Bolagsjurist
TELEFON 018 – 18 40 00 / maria.andersson@markona.se

Anna Åhr / Ekonomichef
TELEFON 018 – 18 40 08 / anna.ahr@markona.se

Jeanette Almén / Verksamhetsutveckling
TELEFON 018 – 18 40 18 / jeanette.almen@markona.se

Carina Stenhällen / Redovisningsansvarig
TELEFON 018 – 18 40 09 / carina.stenhallen@markona.se

Roger Lindvall / Personalchef
TELEFON 0709 – 45 06 07 / roger.lindvall@markona.se

Josefin Andersson / Kommunikatör
TELEFON 018 – 18 40 20 / josefin.andersson@markona.se

Christer Andersson / Affärsutvecklare
TELEFON 018 – 18 40 01 / christer.andersson@markona.se

Henrik Andersson / Affärsutvecklare
TELEFON 018 – 18 40 04 / henrik.andersson@markona.se

VD

Robert Vangstad / VD
TELEFON 018 – 18 40 00 / robert.vangstad@markona.se