Kontakt

Hitta oss

Postadress:
Markona AB
Box 2115
750 02 Uppsala

Växel: 018-184000
E-post: info@markona.se

Offertförfrågningar mailas till info@markona.se

Fakturor:
OBS! Ny adress fr o m 2020-01-01, mer info här!

– Fakturor i pdf-format skickas till: inbox.lev.965855@arkivplats.se
– E-faktura: GLN 7365564833659
– Fakturafrågor mailas till: faktura@markona.se

Samtliga fakturor ska, förutom vår referens, även vara märkta med vårt projektnummer (5 siffror). 

Kontaktpersoner

Håkan Thorsell
Arbetschef Mark


hakan.thorsell@markona.se

Christer Andersson
Vice VD Drift & Tillverkning, tf Arbetschef Asfalt


christer.andersson@markona.se

Linn Hjertton
HR-chef


linn.hjertton@markona.se

Johan Voldberg
Verksamhetscontroller


johan.voldberg@markona.se

Jörgen Finbom
CFO


jorgen.finbom@markona.se

Josefin Andersson
Ekonomi


josefin.andersson@markona.se

Linus Andersson
VD Markona Maskin AB


linus.andersson@markona.se

Maria Andersson
VD Markona AB


maria.andersson@markona.se