Kontakt

Hitta oss

VI FINNS I UPPSALA & ENKÖPING

Postadress:
Box 2115
750 02 Uppsala

Växel: 018-184000
E-post: info@markona.se

Fakturafrågor mailas till: faktura@markona.se

Fakturor i pdf-format skickas till: efakt.markona@connect.addett.se

Offertförfrågningar mailas till info@markona.se

Kontaktpersoner

Håkan Thorsell
Arbetschef Mark


hakan.thorsell@markona.se

Fredrik Jensen
Arbetschef Mark


fredrik.jensen@markona.se

Christer Andersson
Vice VD Drift & Tillverkning, tf Arbetschef Asfalt


christer.andersson@markona.se

Linn Hjertton
HR-chef


linn.hjertton@markona.se

Johan Voldberg
Verksamhetscontroller


johan.voldberg@markona.se

Jörgen Finbom
CFO


jorgen.finbom@markona.se

Josefin Andersson
Ekonomi


josefin.andersson@markona.se

Linus Andersson
VD Markona Maskin AB


linus.andersson@markona.se

Maria Andersson
VD Markona AB


maria.andersson@markona.se