Kontakt

Hitta oss

VI FINNS I UPPSALA & ENKÖPING

Postadress:
Box 2115, 750 02 Uppsala

Växel: 018-184000
e-post: info@markona.se

Fakturor i pdf-format skickas till: efakt.markona@connect.addett.se

Offertförfrågningar mailas till: forfragan@markona.se

Säljsamtal och marknadsföringsinformation hänvisas till: info@markona.se

Kontaktpersoner

Emelie Magnusson
Receptionist


emelie.magnusson@markona.se

Christer Andersson
Vice VD Drift & Tillverkning


christer.andersson@markona.se

Håkan Thorsell
Arbetschef Mark


hakan.thorsell@markona.se

Peter Persén
Arbetschef Asfalt


peter.persen@markona.se

Linn Nordgren
HR-chef


linn.nordgren@markona.se

Marie Johansson
Ekonomichef


marie.johansson@markona.se

Johan Voldberg
Verksamhetscontroller


johan.voldberg@markona.se

Josefin Andersson
Kommunikatör


josefin.andersson@markona.se

Niklas Lindblad
Entreprenadhchef


niklas.lindblad@markona.se

Linus Andersson
VD Markona Maskin AB


linus.andersson@markona.se

Maria Andersson
VD Markona AB


maria.andersson@markona.se